مختصری از فعالیتهای شرکت صنایع نظافتی آنا :

صنایع نظافتی آنا که پیشرو طراحی و تولید دستگاههای رفت و روب و نظافت کف برای مصارف صنعتی در کشور عزیزمان ایران است ، در سال 1370 در تهران تاسیس گردیده و در سال 1386 به استان اردبیل انتقال یافته و با عنوان شرکت تولیدی و صنعتی آذر جارو و به شماره ثبت 6416 و پروانه بهره برداری شماره 125/11651 به فعالیت خود ادامه داد .

محصولات این شرکت در حال حاضر شامل انواع جارو برقی های صنعتی یک الی سه موتوره تر و خشک ، جارو بادی ، پلیشر ، مبل شور ، اسکرابر و شوشایز می باشد که با مارک تجاری آنا به شماره ثبت 8212896 عرضه می شوند .

ما توجه خاصی به کیفیت و بهبود مستمر آن داریم و اینکار جز با توجه به نیازها و در نظر گرفتن منافع دراز مدت مشتری به دست نمی آید ، در همین راستا با بکار گیری سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 توانسته ایم گام بلندی در جهت تضمین کیفیت برداریم . همچنین توانسته ایم با استقرار آزمایشگاه مجهز برای اولین بار در ایران موفق به دریافت نشان استاندارد ملی بشویم .

این شرکت به منظور امکان نظارت مستقیم به فرایند عملیات تولید و در نتیجه بالا بردن کیفیت کالا در زمینه های زیر به خود کفای رسیده است :

برشکاری و خم کاری ورق ، حلبی سازی ، سبد سازی ، پرسکاری ، خمکاری لوله فلزی ، رنگ کوره ای ، برس سازی ، ماشینکاری و انواع جوشکاری .

از افتخارات این شرکت :

  • 1 - عضویت در اتحادیه تولید کنندگان لوازم خانگی
  • 2 - عضویت در خانه صنعت و معدن
  • 3 - عضویت خانواده مشتریان کارخانه دمل اسلوانی هم تراز با شرکت های آاگ ، هوور ، رونتا ، الکنرولوکس اوروکا و وپ
  • 4 - دارنده گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای ISO 9001
  • 5 - دارنده نشان استاندارد ملی
  • 6 - واحد نمونه استاندارد در سال 1388